© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: דרך החורש 4, יהוד            |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

טיפול פרטי

הרפואה הציבורית בארץ מתמודדת עם עומס רב העשוי לגרום לתקלות. חדרי המיון מלאים, מחלקות פנימיות כורעות תחת העומס ברבים מימות השנה. על מנת להבטיח את בריאותם של מאושפזים,

עמותת לב זהב (שירותי סיעוד ורווחה) מתמחה במתן טיפול סיעודי וכן טיפול פרטי המעניק לבני המשפחה ולחולים עצמם שקט נפשי והשגחה פרטית.

מהותו של הטיפול הפרטי
מהותו של טיפול פרטי עשויה להשתנות בהתאם לצרכיו של המטופל. ההיבט המרכזי הינו מתן מענה פרטני עבור מטופל או מאושפז, בדרך כלל מטופל מבוגר, בשלהי הגיל השלישי. במידה וקשיש צריך להגיע למרפאה או לבית החולים, אם יש צורך באשפוז ללילה או למספר ימים, הטיפול הפרטי יבטיח שתמיד תהיה השגחה. כך, תמיד יש מי שדואג שהקשיש יקבל את תרופותיו ובזמן. כך, תמיד יהיה מי שדואג שהתזונה תהיה מתאימה למצב הרפואי. כאשר יש צורך בהתערבות של צוות האחיות או של הרופאים, לא יהיה צריך הקשיש להתאמץ בכדי לעמוד על זכויותיו. תמיד יהיה לצידו מי ששומר ומשגיח ומשמש כיד ימינו.

טיפול פרטי גם בבית 
עמותת לב זהב מתמחה במתן שירותי סיעוד הניתנים על ידי עובדי סיעוד, אחיות ואחים. טיפול פרטי שם את החולה והמטופל במרכז, למען השקט הנפשי שלו וגם של בני משפחתו.  פתרון זה שנוצר על מנת לגשר על הפער בין הרצוי לבין המצוי. כאשר הרופאים וכוח העזר בבתי החולים ובמרפאות לפעמים כורע תחת העומס, הטיפול הפרטי מהווה פתרון.

במידת הצורך ניתן להזמין גם טיפול פרטי לבית. עבור חולים הזקוקים למכשור נשימה, לזקוקים לטיפולים כגון עירוי, ניטור סכרת, השגחה למחלימים גם בבית – זה שירות חיוני. במידה וניתן לשחרר חולה מבית החולים מוקדם יותר, הרי שהבית הינו מסגרת הרבה יותר נעימה ונוחה. כדאי לזכור כי בבתי החולים עשויים הקשישים להידבק במחלות זיהומיות כך שככל שמקצרים את משך השהות שם, כן ייטב.

לב זהב – טיפול פרטי באשפוז ובבית, טיפול עשרים וארבע שעות, מכל הלב.

צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם: