© עמותת לב זהב - שירותי סיעוד ורווחה  |  הנהלה: רח׳ החורטים 11, חולון  |

03-6555870 

phone, phone, contact, telephone, support, call

ייעוץ וליווי פיננסי


במהלך חיינו אנו עובדים קשה, מרוויחים, מוציאים כסף על מחייתנו וגם חוסכים. כאשר עוברות השנים, אנו עשויים לצבור עושר פיננסי של ממש ואת העושר הזה חשוב לנהל בחוכמה ובתבונה. זה נכון בפרט כאשר מגיעים לגיל השלישי, לאור העובדה כי ההוצאות צפויות לעלות באופן ניכר. עמותת לב זהב הוותיקה מספקת שירותי סיעוד וטיפול, מתמחה בייעוץ והשמה לבתי אבות ויודעת לסייע גם בהיבטים של ניהול עושר פיננסי על פי צרכיהם של בני הגיל השלישי – יחידים וזוגות.  

עושר פיננסי והגיל השלישי
ניהול העושר הפיננסי במיוחד עבור אזרחים מבוגרים חייב להתייחס לצרכים המאפיינים שכבת גיל זאת – יותר הוצאות רפואיות ולפעמים גם שינויים מרחיקי לכת בסגנון החיים. אם ניקח למשל את השלב בחיים שבו שוקלים האם להכניס הביתה עובד סיעודי או אולי לעבור לבית אבות – יש משמעות פיננסית רצינית לכל חלופה. כך גם כאשר מדובר באדם עצמאי ומבוגר או בזוג קשישים עצמאיים ששוקלים לעבור לבית אבות או לבית דיור מוגן. כל החלטה בנושא זה כרוכה בשיקולים פיננסיים מורכבים. ולא רק זאת, כל החלטה צפויה להשפיע לאורך שנים. ליווי מקצועי בתחום ניהול העושר הפיננסי יכול לסייע בכל קבלת החלטה, ליחיד או למשפחה.

טיפים ועצות השווים זהב
ניהול העושר הפיננסי עשוי לקפל בתוכו מגוון רחב של שיקולים, הערכות לעתיד ונושאים משפטיים. האם נכון לערוך צוואה מבעוד מועד? כיצד דואגים לדור הבא כאשר חוששים שאולי בעתיד כושר החשיבה ייפגע בשל אלצהיימר? ומה לגבי משכנתא הפוכה – האם זה כדאי, האם זה נכון? אלו שאלות רבות וטובות והתשובות נגזרות לא מתוך שבלונה אחידה.

ליווי מקצועי בנושא זה חייב להתבסס על היכרות עם אורח חייו של הקשיש המתייעץ, עם היקף נכסיו והכנסותיו, עם צרכיו הנוכחיים, עם סוגי הביטוחים והכיסויים שנרכשו בעבר. הייעוץ כולל גם בחינת זכאויות לגמלאות ותמיכות הניתנות לזכאים על ידי ביטוח לאומי וגופים נוספים. עמותת לב זהב צברה לאורך השנים ניסיון חשוב ביותר בניהול עושר פיננסי ומתן ליווי מקצועי. אנשי כספים לצד גורמים מקצועיים כדוגמת עובדים סוציאליים, יכולים להעניק טיפים ועצות השווים זהב. 
 

נושאים נוספים לעיונכם:

יצירת קשר מהיר

מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:


 


© עמותת לב זהב - שירותי סיעוד ורווחה

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

הנהלה: רח׳ החורטים 11, חולון

|

|


שירותים


מידע וזכויות

 

 


מאמרים


סניפים


דרושים

 03-6555870