© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

טיפול אישי וסיעודי

תוחלת החיים הממוצעת במדינת ישראל נחשבת לאחת מהגבוהות בעולם. מעל ל-80 שנה לגברים וכ-84 שנים לנשים. זוהי כמובן עניין חשוב ומשמח, אך אין חייו של האזרח המבוגר תמיד סוגים בשושנים. מגיע הגיל שבו מתחילים לחוש ירידה בכושר התפקוד ונחוצה עזרה, לפעמים יום יומית ולפעמים מסביב לשעון. המענה לכך ניתן בדמות טיפול אישי וסיעודי. עמותת לב זהב הינה מוסד הפועל ללא כוונת רווח ומתמחה בטיפול סיעודי שניתן על ידי מטפלים ומטפלות מנוסים.

טיפול שמקנה איכות חיים 
טיפול אישי וסיעודי כולל בתוכו מגוון רב של פעולות שבהן זקוק המטופל לעזרה. המטרה ברורה – להביא לאיכות חיים גבוהה, חיים פעילים ככל שניתן, חיים בכבוד גם בגיל מבוגר. יש לציין כי טיפול סיעודי מקובל מאוד בקרב האוכלוסייה בגיל השלישי, אולם גם אנשים צעירים בגילם הסובלים מפציעה או ממחלה עשויים להזדקק לטיפול מסור – אישי וסיעודי.

המטפלים של לב זהב מגישים סיוע מקיף והשגחה בכל הדרוש. בין היתר, מסייעים למטופלים לשמור על ניקיון גופם באמצעות רחצה והחלפת חיתולים למבוגרים (בעת הצורך) 

 מעניקים סיוע בהתניידות, בהאכלה, התלבשות בראשית היום והחלפת בגדים כהכנה לשינה. במידת הצורך, המטפלים מבצעים סידורים שונים עבור המטופלים, לרבות חידוש מרשמים ותרופות מקופות החולים, ניקיון הבית, הכנת אוכל ביתי בריא ומזין לפי צרכיו של המטופל. כמובן, המטפלים מהווים גם אוזן קשבת ומקור לתמיכה חברתית ורגשית.

לזכאי חוק הסיעוד 
אזרחי ישראל זכאים לטיפול אישי וסיעודי מתוקף חוק הסיעוד. המוסד לביטוח לאומי הוא זה שאחראי על מימוש החוק הלכה למעשה, כאשר זרועות הביצוע הן עמותות כדוגמת לב זהב שירותי סיעוד. הזכאים מקבלים זכות למספר נתון של שעות סיעוד בכל שבוע, בהתאם ליכולת התפקוד כפי שנקבעת במבחן תפקוד. גם גורמים נוספים כדוגמת משרד הביטחון או הקרן לרווחת נפגעי השואה מקנים שעות סיעוד לזכאים כך שהטיפול ניתן ללא עלות מצד המטופל או מצד בני המשפחה.

עמותת לב זהב מתאימה מטפלים סיעודיים ישראלים וזרים, הכל בהתאם לחוקים ולתקנות הרלוונטיות.

צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

עמותת לב זהב מגייסת עו"ס, אחים ואחיות, גרונטולוגים, מרפאים בעיסוק ופיזיותרפיסטים לסניפים ברחבי הארץ

עַל־שַׁ֣חַל וָפֶ֣תֶן 
תִּדְרֹ֑ךְ תִּרְמֹ֖ס כְּפִ֣יר וְתַנִּֽין