© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

טיפול אישי לקשיש

הטיפול בקשישים שאינם כתמול שלשום, שאינם נמצאים בקו הבריאות, לא נעשה רק בבתי החולים או במוסדות סיעודיים. הגישה הרווחת כיום הינה להעדיף ככל שניתן את מתן הטיפול לקשישים ברמה אישית ואם אפשר, בסביבה מוגנת, ביתית. בעמותת לב זהב מתמחים מזה שנים במתן שירותי סיעוד ורווחה לרבות טיפול אישי לקשיש, בבית או מחוצה לו. בין היתר, מסייעים במימוש הזכויות מתוקף חוק הסיעוד והשמת עובדים זרים או עובדים סיעודיים מקומיים. 

קשר אישי ויחס אישי
טיפול אישי לקשיש מבוסס בראש ובראשונה על קשר אישי ועל יחס אישי. עמותת לב זהב מספקת עובדים סיעודיים מיומנים המלווים את הקשישים מבחינה חברתית, מבחינה תפקודית ומבחינה רגשית. הטיפול האישי ניתן גם על ידי עובדי העמותה, כדוגמת עובדים סוציאליים המציעים אוזן קשת ומענה למגוון רחב של צרכים, רצונות, קשיים ובעיות. גם בני המשפחה, כדוגמת ילדיהם של הקשישים יכולים לפנות ולקבל תשובות, עצות ומענה יום יומי. 

המטפלים הסיעודיים נבחרים בקפידה והחתירה היא להתאמה מלאה בין צרכי הקשיש לבין המטפלים המגיעים ללוות ולטפל בביתו או בכל מקום אחר בו הוא שוהה (למשל בית אבות, בית חולים). יש בנמצא מטפלים דוברי שפות, מטפלים גברים, מטפלות נשים, מקומיים וגם זרים. הטיפול האישי יכול לכלול טיפול של עשרים וארבע שעות ביממה או לחילופין – טיפול של מספר שעות ביום. 

טיפול בכל הרבדים
צרכיהם של הקשישים מגוונים ותלויים ביכולת התפקוד הפיזי, תפקוד קוגניטיבי וצרכים רגשיים. ישנם מקרים שבהם עיקר הטיפול יהיה ביצוע מטלות שונות כגון ניקוי הבית, איסוף תרופות מרשם מקופת החולים, הכנת הארוחות. במקרים אחרים, הטיפול יכלול מענה לצרכים רגשיים – אוזן קשת, הקשבה למצוקות, לסיפורים משכבר הימים, ניהול שיחה וחברה. 

רובד חשוב של הטיפול האישי יכלול סיוע ברחצה, החלפת חיתולים, ליווי יומי לטיול לגינה, סיוע בהאכלה, הקפדה על ביצוע הוראות הרופא לרבות לקיחת תרופות במועד. גם פעילות חברתית עשויה להיכלל, כאשר ניתן ללוות את הקשיש לחברים, למסגרות שונות כגון מועדוניות לקשישים, הרצאות לבני גיל הזהב וכיוצא בזה. בנוגע לאיכות הטיפול, אל תתפשרו, פנו ללב זהב – שירותי סיעוד ורווחה.

צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

עמותת לב זהב מגייסת עו"ס, אחים ואחיות, גרונטולוגים, מרפאים בעיסוק ופיזיותרפיסטים לסניפים ברחבי הארץ

עַל־שַׁ֣חַל וָפֶ֣תֶן 
תִּדְרֹ֑ךְ תִּרְמֹ֖ס כְּפִ֣יר וְתַנִּֽין