© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

ייעוץ וליווי פיננסי

במהלך חיינו אנו עובדים קשה, מרוויחים, מוציאים כסף על מחייתנו וגם חוסכים. כאשר עוברות השנים, אנו עשויים לצבור עושר פיננסי של ממש ואת העושר הזה חשוב לנהל בחוכמה ובתבונה. זה נכון בפרט כאשר מגיעים לגיל השלישי, לאור העובדה כי ההוצאות צפויות לעלות באופן ניכר. עמותת לב זהב הוותיקה מספקת שירותי סיעוד וטיפול, מתמחה בייעוץ והשמה לבתי אבות ויודעת לסייע גם בהיבטים של ניהול עושר פיננסי על פי צרכיהם של בני הגיל השלישי – יחידים וזוגות.  

עושר פיננסי והגיל השלישי 
ניהול העושר הפיננסי במיוחד עבור אזרחים מבוגרים חייב להתייחס לצרכים המאפיינים שכבת גיל זאת – יותר הוצאות רפואיות ולפעמים גם שינויים מרחיקי לכת בסגנון החיים. אם ניקח למשל את השלב בחיים שבו שוקלים האם להכניס הביתה עובד זר או אולי לעבור לבית אבות – יש משמעות פיננסית כבדת משקל לכל חלופה. כך גם כאשר מדובר באדם עצמאי ומבוגר או בזוג קשישים עצמאיים ששוקלים לעבור לבית אבות או לבית דיור מוגן. כל החלטה בנושא זה כרוכה בשיקולים פיננסיים מורכבים. ולא רק זאת, לכל החלטה השלכות ארוכות טווח ולעיתים בלתי הפיכות. ליווי מקצועי בתחום ניהול העושר הפיננסי יכול לסייע בכל קבלת החלטה, ליחיד או למשפחה.

טיפים ועצות השווים זהב 
ניהול העושר הפיננסי עשוי לקפל בתוכו מגוון רחב של שיקולים, הערכות לעתיד ונושאים משפטיים. האם נכון לערוך צוואה מבעוד מועד? כיצד דואגים לדור הבא כאשר חוששים שאולי בעתיד כושר החשיבה ייפגע בשל אלצהיימר? ומה לגבי משכנתא הפוכה – האם זה כדאי, האם זה נכון? אלו שאלות רבות וטובות והתשובות נגזרות לא מתוך שבלונה אחידה.

ליווי מקצועי בנושא זה חייב להתבסס על היכרות עם אורח חייו של הקשיש המתייעץ, עם היקף נכסיו והכנסותיו, עם צרכיו הנוכחיים, עם סוגי הביטוחים והכיסויים שנרכשו בעבר. הייעוץ כולל גם בחינת זכאויות לגמלאות ותמיכות הניתנות לזכאים על ידי ביטוח לאומי וגופים נוספים. עובדי עמותת לב זהב בעלי ידע וניסיון רב ביותר בניהול עושר פיננסי ומתן ליווי מקצועי. אנשי כספים לצד גורמים מקצועיים כדוגמת עובדים סוציאליים ועורכי דין, יכולים להעניק טיפים ועצות השווים זהב תוך הקפדה על אתיקה מתחייבת במקרים אלה.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם גלית  03-5086888

צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

עמותת לב זהב מגייסת עו"ס, אחים ואחיות, גרונטולוגים, מרפאים בעיסוק ופיזיותרפיסטים לסניפים ברחבי הארץ

עַל־שַׁ֣חַל וָפֶ֣תֶן 
תִּדְרֹ֑ךְ תִּרְמֹ֖ס כְּפִ֣יר וְתַנִּֽין