© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

ליווי בבתי חולים

בתי החולים הפזורים ברחבי הארץ וכמובן גם הצוותים הרפואיים עושים את מלאכתם סביב השעון, בימי חול, בשבת ובחג. אבל בבתי החולים עשויות גם להתרחש תקלות. רבות מהתקלות הללו נובעות בשל עומס, בשל ריבוי משמרות המוטל על הצוותים כאשר בן משפחה זקוק לטיפול רפואי מורכב או לאשפוז, ניתן להקל על החולה וגם להבטיח טוב יותר את שלומו. ניתן לעשות זאת באמצעות שירות פרטי של ליווי בבתי חולים, גם לאחר ניתוח.
שירות זה יכול להקל על בני המשפחה בהמשך התפקוד היוםיומי ולהבטיח בו בעת תמיכה והשגחה במאושפז.

ליווי חולים ומאושפזים

מאושפזים צעירים יכולים בקלות יתרה לעמוד על זכויותיהם בהתאם לחוק זכויות החולה. עבור מאושפזים מבוגרים, התמונה עשויה להיות שונה. במציאות שבה אפילו מסדרונות בתי החולים מלאים ועמוסים, ליווי בבתי חולים עשוי בהחלט להפוך את תקופת האשפוז לפחות מעיקה, ליותר בטוחה.

יש לציין כי ליווי בבתי החולים לא נועד להחליף את הטיפול המסור והחיוני שניתן בבתי החולים.

הליווי נועד במידה רבה להעניק לחולה את הביטחון שתמיד יש לידו אדם מוכר, שדואג אך ורק לצרכיו. כאשר בני המשפחה רוצים, אך לא מסוגלים, לשבת ליד מיטת החולה בכל רגע, ליווי בבתי החולים מהווה פתרון ראוי וחשוב. בזכות הידע של המטפלים והאחיות בקריאת נתונים ממכשור רפואי, בזכות היכולת לסייע בנושאים כגון החלפת תחבושות ומתן תרופות, הופכת תקופת האשפוז או ההחלמה מניתוח לקלה יותר ובטוחה יותר עבור המאושפז.

עמותת לב זהב מתמחה באספקת מטפלים ומטפלות, עובדים סיעודיים מקומיים וזרים וכן ליווי בבתי החולים. הליווי ניתן על ידי אנשי מקצוע המכירים היטב את שגרת העבודה בבתי החולים ואשר לומדים במהירות את צרכיו של כל מטופל שאותו הם מלווים ולצידו הם נמצאים.

עמותת לב זהב פועלת מאז שנת 1994 ומעסיקה מגוון רחב של אנשי מקצוע בתחום הרפואה, הסיעוד וההשגחה. לעמותה מספר גדול של סניפים וזמינות של אנשי מקצוע קשובים כדוגמת עובדים סוציאליים. ניתן להזמין שירות ליווי בבתי חולים בהתראה מראש (גם בהתראה קצרה). שירות משלים אפשרי הינו ליווי החולה גם בזמן ההחלמה בבית.

צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

עמותת לב זהב מגייסת עו"ס, אחים ואחיות, גרונטולוגים, מרפאים בעיסוק ופיזיותרפיסטים לסניפים ברחבי הארץ

עַל־שַׁ֣חַל וָפֶ֣תֶן 
תִּדְרֹ֑ךְ תִּרְמֹ֖ס כְּפִ֣יר וְתַנִּֽין