© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

אחיות לקשישים

כולנו רוצים להאריך ימים, אך להיות קשיש וזקן – זה כבר סיפור מורכב. אכן, שנות הזקנה מעמידות את האדם מול קשיים מורכבים ומוגבלות ממשית שמשליכה בצורה ישירה על אורח החיים. קשישים רבים מגלים כי אט אט הם מאבדים את היכולת לספק לעצמם את צרכיהם ללא עזרה. הגוף אינו מתפקד כראוי ופעולות פשוטות הולכות ונעשות למורכבות יותר. במצבים שכאלו יהיה צורך למצוא דרך להגיש את הסיוע הנדרש לקשיש על מנת לאפשר לו להתגבר על הקשיים, ולנהל את יומו בצורה מכובדת ונוחה בהתאם לצרכיו.

בדיוק מול צורך זה נכנסת לתמונה עמותת לב זהב. מדובר על עמותה שנוסדה מול הצורך הממשי להגיש סיוע מקיף ומותאם לקשיש. כאשר המטרה היא לאפשר לקשיש להמשיך לשהות בביתו ולקבל את כל העזרה הנצרכת לו במקום אליו הוא רגיל. ואכן, הקשישים שנעזרים בשירותי העמותה נהנים משירות מקיף שעונה על הצרכים האינדיבידואליים של כל אחד ואחד. וזאת באמצעות אחיות לקשישים.

על השירות ועל הפתרון
היות וחלק משמעותי מהקושי של הקשישים הוא אי היכולת לשרת את עצמם ברמה בסיסית תוכלנה אחיות לקשישים לפתור את העניין. וזאת כיצד? אחות צמודה שמלווה את הקשיש במהלך היום או לאורך שעות מסוימות מהיום זמינה לספק לקשיש את כל צרכיו. אחיות לקשישים עברו את ההסמכה הנדרשת זו שנותנת להן את הכלים ואת היכולות להגיש לקשיש אותו הן מלוות את הסיוע הנדרש. האחות תהיה כאן לצד הקשיש, זמינה ופנויה לענות על כל שאלה ולתמוך בכל פעולה.

באם מתעורר צורך לשכור שירות אחיות לקשישים מומלץ לפנות אל חברת סיעוד באור יהודה. וזאת בגין העובדה שכאשר שירות אחיות או אחים לקשישים מתבצע באמצעות חברת סיעוד באשדוד האחות שמספקת את השירות היא חלק ממוסד מוכר ויציב. עובדה זו מספקת את הרוגע ואת השלווה כי הקשיש נמצא בידיים טובות.

בכל מקרה של בעיה או אי שביעות רצון מתאים לפנות אל חברת סיעוד באור יהודה על מנת לברר ולשאול. חברת סיעוד באשדוד לוקחת אחריות על הפעולות שמבצעים אחים לקשישים וכך אפשר להיות רגועים.

לב זהב היא העמותה המומלצת לאחים ולאחיות לליווי קשישים. גם אתם עתידים להיות שבעי רצון ממענה מותאם שעונה על הצרכים!
צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

סניף רחובות
עבר לכתובתו החדשה