© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

עובדי סיעוד זרים

העסקת עובד זר בארץ כרוכה בפרוצדורה מורכבת למדי. הנפקת רישיונות והתנהלות מול כל הגורמים הרלוונטיים לא תמיד מתאפשרת לכל אדם. אבל כאשר קיים צורך בוער לקבל שירות של עובדי סיעוד זרים ניתן למצוא את הפתרון אצלנו – חברת לב זהב.

מה אנחנו מספקים לכם?
עמותת לב זהב היא עמותה שהוקמה כמוסד ללא מטרות רווח. מטרת העל של העמותה היא לספק מענה מושלם לקשיש ולצרכים המורכבים שלו. אנו מבינים שלכל קשיש יש צרכים רבים שלא קל למצוא את הפתרון המושלם לכל אלו. באמצעות עובדי סיעוד זרים, אחיות ועובדים סוציאליים ניתן להגיש סיוע הולם לקשיש. כך שהקשיש ילווה על ידי עובדי סיעוד זרים שיבצעו עבורו את המשימות השונות וילוו אותו לאורך יומו תוך תמיכה וסיוע.

עובדי סיעוד זרים – למה אצלנו?
בגלל המקצועיות – אנחנו חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום הסיעוד והתמיכה בקשישים. מטפל סיעודי באור יהודה מטעמנו הוא מטפל מנוסה ובעל וותק. הוא מכיר את התחום ויודע מה נדרש ממנו לעשות ואיך עליו להתנהל כדי לענות על הצרכים.

בגלל ההתאמה – אצלנו שמים דגש על התאמה מלאה של המטפל לקשיש. מה שאומר שאנחנו נעשה מאמצים לשדך לקשיש המדובר את המטפל המוצלח שאכן יוכל לענות על הצורך ולהשביע את רצונו. ידוע לנו שלא קל להשביע את רצונם של הקשישים. יש להם דרישות רבות ולא פעם הם עלולים להיות ממורמרים וחסרי נינוחות. כאשר מצליחים להתאים מטפלת סיעודית במרכז ניתן להיות רגועים שהקשיש נמצא בידיים טובות. שהוא מלווה על ידי מטפל מקצועי שעושה מאמץ להשביע את רצונו ולטפל בו במסירות רבה.

בגלל הידע – במהלך השנים רכשנו המון ידע בכל מה קשור לבחירת מטפל סיעודי בבני ברק. הידע שלנו מקיף את כל התחומים הנוגעים לעניין ואנחנו יכולים לספק מידע מועיל בעניין מטפל סיעודי באור יהודה ויתר הזכויות של הקשיש.

בגלל האמינות – העמותה שלנו עומדת מאחורי המטפלים ומספקת את הגב האמין והיציב עבור מטפל סיעודי בבני ברק.

מטפלת סיעודית במרכז תוכל לשפר את איכות החיים של הקשיש בצורה ניכרת. – עמותת לב זהב זמינה לספק לכם שירות ולהקל מעל הקשיש את החיים.
צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

סניף רחובות
עבר לכתובתו החדשה