© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

מטפל גריאטריה

הזקנה מביאה את האדם למוגבלות מהותית. הוא ניצב במקום בו הוא זקוק לתמיכה רבה ולעזרה יומיומית כדי למלא אחר הצרכים המינימליים שלו. גם פעולות בסיסיות כמו ניקיון עצמי, אכילה וכדומה מורכבות עבורו. מסיבה זו צריך למצוא לקשיש את המטפל המקצועי והמתאים שיוכל לספק לו את המענה נדרש, ולסייע לו בכל מה שצריך.

מטפל גריאטריה מטעם עמותת לב זהב
עמותת לב זהב שמחה להציג בפני המתעניינים את מיטב השירותים ואנשי המקצוע שיוכלו להועיל לכם בכל מצב וצורך. אנחנו למדנו את התחום לעומקו ויש לנו את כל הידע הנחוץ כדי להתאים לקשיש את המטפלים המתאימים שיוכלו לספק מענה לצרכיו. אנו מעסיקים צוות גדול של מטפלים ואחיות, ואנו שמים דגש על בחירה של מטפלים מקצועיים ובעלי ידע רב בתחום הסיעוד והגריאטריה. מטפל גריאטריה בעמותת לב זהב מגיע לעבודתו מתוך רצון להועיל ולהקל על הקשיש. ולעזור לו בכל מה שרק אפשר.

מטפל גריאטריה שמגיש סיוע לקשיש צריך להכיר היטב את התחום. דהיינו, מטפל סיעודי בגוש דן צריך לדעת לקראת מה הוא הולך ומהם הצרכים והרצונות של הקשיש בו הוא מטפל. אמנם קיימים מאפיינים אחידים אך בשטח לכל קשיש יש צרכים משלו ודרישות ייחודיות רק לו. בגין כך צריך מטפל גריאטריה או מטפל סיעודי בבת ים להתאים את עצמו לצרכי הקשיש ולעשות מאמץ לספק את רצונותיו ולשרת אותו בנאמנות בהתאם לגחמותיו ולרצונותיו.

מטפל סיעודי בגבעתיים? בואו לקבל את הטוב ביותר!
אנחנו מציעים ללקוחותינו מענה מקצועי ומותאם אישית. כי אנחנו עושים כל מאמץ לספק לכל קשיש מענה מושלם ועושים את המרב ואת המיטב לענות על צרכי הקשיש ולהועיל לו בנקודה בה הוא נמצא. כדי להצליח בכך אנחנו נתור אחר פתרונות ונתאים מטפל סיעודי בגבעתיים שיוכל לענות על הצורך ולאפשר לקשיש לחיות את חייו בכבוד ובנוחות.

מבררים על מטפל סיעודי בגוש דן? זקוקים לשירות של מטפל סיעודי בבת ים? לנו הפתרונים.

פנו אלינו כדי לקבל את המידע המקצועי ולשכור שירות של מטפל מקצועי ומומלץ שיבצע את עבודתו בנאמנות.
צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

סניף רחובות
עבר לכתובתו החדשה