© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

מטפל עבור קשיש

הורה זקוק לעזרה? מגלים כי אינכם יכולים להתמודד בעצמכם עם הטיפול וחשוב לכם לשכור שירות של מטפל עבור קשיש? אכן, זה פתרון נהדר שיוכל להתאים גם להורה המתבגר שלכם. בתקופת החיים בה הוא מאבד את כוחותיו ואת יכולותיו ולא מסוגל לשרת את עצמו כראוי, יוכל מטפל עבור קשיש להועיל עד מאוד. הוא יהיה לצד הקשיש וילווה אותו במהלך שעות היום. יגיש סיוע כנדרש ויטפל בו בהתאם לצרכים שנוצרים בשטח.

מה בדיוק צריך הקשיש?
לכל קשיש יש צרכים משלו והעדפות אישיות. מסיבה זו מטפל עבור קשיש צריך להבין את תפקידו ולדעת מה מצפים ממנו לבצע בעת שהותו עם הקשיש. אך ניתן לומר במספר מילים שהתפקיד של מטפל עבור קשיש הוא לתמוך בקשיש ולעזור לו להתגבר על המוגבלות ועל הקשיים שלו. ולתת לו את הסיוע הנדרש כדי להקל מעליו את הכאב ואת ההתמודדות עם המצב הבריאותי המתרופף.

אחת התופעות המציקות בקרב קשישים שרתוקים לכיסאם או למיטה היא פצעי לחץ. התופעה הזו מעיקה עד מאוד ובהחלט גורמת לסבל לקשיש. אמנם יש אי אילו דרכים להקל על הכאבים, לשם כך ילוו את הקשיש מטפלים בפצעי לחץ שיוכלו להועיל ולהקל במידת האפשר על הקשיש.

אמנם יש מצבים בהם קשיש זקוק לעזרה במהלך חלק מהיממה. אבל יש מקרים בהם הקשיש יהיה זקוק לעזרה רציפה של מטפלים 24 שעות ביממה. רק בצורה כזו הוא יוכל לקבל מענה לצרכיו השונים ולקבל מענה לכל קריאה וצורך שנוצר במהלך היום. מטפלים 24 שעות ביממה נמצאים כאן למען הקשיש וטורחים לעזור ולהגיש סיוע כנדרש.

עמותת לב זהב – הכתובת לכל הצרכים של הקשיש
בין אם יש צורך לשכור שירות מטפלים לבעלי מוצרי ספיגה ובין אם מדובר על מטפלים בפצעי לחץ – אנחנו הכתובת שלכם.
אצלנו תוכלו למצוא מענה מושלם לצורך שלכם ולקבל את הסיוע הנדרש לפי מצבו הנוכחי של הקשיש.
מטפלים לבעלי מוצרי ספיגה יעזרו לקשיש לשמור על ניקיון גופו ולנהל את מכלול הפעולות כראוי.
עובדים סוציאליים ואחיות מוסמכות שיטרחו להקל ולהועיל כמיטב יכולתם.
צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

סניף רחובות
עבר לכתובתו החדשה