© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

חברת סיעוד בבת ים

בשנות החיים המתקדמות מתמודד הקשיש מול ירידה משמעותית ביכולות התפקודיות שלו. שיווי המשקל נפגע, היכולת להתנייד ממקום למקום איננה וגם חוש הראיה והשמיעה עלולים ללקות בצורה משמעותית.

בשלב כזה חשוב כי תיכנס לתמונה חברת סיעוד בבת ים. מדוע? מכיוון שקשיש במצב בריאותי ירוד זקוק לעזרה ממשית במהלך היום יום שלו. וזאת כדי לאפשר לו לנהל את חייו בצורה הגיונית ונוחה. חשוב לזכור – הקשיש צריך עזרה חיצונית רבה כדי לבצע כל פעולה בסיסית. כדי לענות על הצרכים ולספק לקשיש את צרכיו במלואם מומלץ לפנות אל חברת סיעוד בבת ים או חברת סיעוד בגבעתיים.

חברת סיעוד בגוש דן – לב זהב
הכירו את חברת סיוד בבת ים – עמותת לב זהב. זה מוסד ללא מטרות רווח (מלכ”ר) שנוסד מתוך הבנה לצרכים של הקשיש בישראל. העמותה היא חברת סיעוד בבני ברק ששמה לעצמה מטרה להבין את מקומו של הקשיש ואת הצרכים המורכבים שלו. ולספק לו את המענה הנדרש בהתאמה מדויקת למקום המסוים בו הוא עומד.

מה זה אומר? עמותת לב זהב חברת סיעוד בבני ברק מציעה מגוון שירותים ומעסיקה מגוון אנשי מקצוע בתחומים השונים הנוגעים לחייו של הקשיש בישראל. כאשר קשיש או משפחה פונה לעמותת חברת סיעוד בגבעתיים בבקשת עזרה תעשה חברת סיעוד בבת ים כל מאמץ לאתר לקשיש את העזרה המתאימה לו אישית בהתאם למצבו.

התאמה של סיוע פרטני לקשיש
  • מגוון אנשי מקצוע – העמותה מעסיקה מספר רב של אנשי מקצוע בתחומים השונים הנוגעים לחייו של הקשיש. עובדים סוציאליים, אחים ואחיות, גרנטולוגים ומטפלים מנוסים. המגוון הרחב מאפשר להציע לכל קשיש באשר הוא את הסיוע הנדרש והמתאים לפי המצב בו הוא נתון.
  • דוברי שפות – בשל העובדה שכל קשיש צריך לקבל את העזרה הנוחה והמתאימה לו חשוב שאיש המקצוע שיגיע לספק לו מענה ישוחח בשפה המוכרת לו. בגין כך אנחנו מעסיקים מטפלים דוברי מגוון שפות. עברית, אנגלית ושפות זרות נוספות בהתאם למבוקש בשטח.
  • התאמה אישית – כדי שייווצר חיבור בין אנשים חשוב שתהיה זיקה ביניהם. מה זה אומר? שהמטפל צריך להתאים באופיו לאופי של הקשיש.
חברת סיעוד בגוש דן מומלצת זה לב זהב. כאן יקבל הקשיש מענה מסור!
צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

סניף רחובות
עבר לכתובתו החדשה