© עמותת לב זהב – שירותי סיעוד ורווחה            |

הנהלה: בניין וורקר רח’ הכישור 30, חולון          |

לשירותכם סניפים בפריסה ארצית

חברת סיעוד בהרצליה

הורה מתבגר שזקוק לעזרה? אכן, שלב בעל משמעות בחיים שלו ושלכם. כמה חשוב כי תמצאו את הדרך לעזור לו ולהקל עליו את השנים המורכבות הללו. כי כאשר הקשיש מקבל עזרה מקצועית ומתאימה הוא יכול לעבור את השנים הללו בנינוחות ובמצב רוח טוב. ואילו כאשר הוא אינו מקבל מענה מותאם לרצונו לצרכיו המצב עלול להיות עגום ביותר. כל אדם שמגיע לשנים המתקדמות בחייו כבר ראה אי אילו דברים בחיים.

הוא עבר את מנת הסבל שלו והתמודד עם אתגרים לא פשוטים. חברת סיעוד בהרצליה נועדה להתאים לקשיש את העזרה האולטימטיבית שנועדה להקל מעליו את השנים הללו ולאפשר לו להזדקן הכבוד.

לב זהב – מה יש לנו לספק לכם?
עמותת לב זהב היא חברת סיעוד בטירת הכרמל שנוסדה מתוך שליחות לענות על הצרכים הרבים של הקשיש בישראל. חברת סיעוד ביבנה לב זהב מספקת מענה כוללני והוא מורכב מכל הפרטים הנוגעים לעניין. המטרה שלנו היא לאפשר לקשיש להמשיך לחיות את חיי השגרה שלו בתוך ביתו למרות המוגבלות שלו.
  • עזרה אישית – עבור קשישים רבים המוגבלות הפיסית היא הנקודה המשמעותית ביותר. חוסר היכולת להתנייד ממקום למקום בתוך הבית. העובדה שהקשיש אינו מסוגל לדאוג לעצמו לאוכל, לביגוד ולניקיון גופו מעמידה אותו מול קושי עצום. מטפל אישי מטעם חברת סיעוד בדלית אל כרמל שיהיה צמוד לקשיש יועיל עד מאוד ויאפשר לו לחיות את החיים שלו בצורה מכובדת ומותאמת ליכולות שלו.
  • אח / אחות – במקרה שהקשיש נמצא במצב פיסי ירוד ומלבד לעזרה הטכנית במהלך היום הוא זקוק לפעולות רפואיות שונות, יהיה צורך לפנות אל חברת סיעוד בהרצליה כדי להתאים לקשיש אח שילווה אותו במהלך הזמן הנדרש. חברת סיעוד בהרצליה שמעסיקה אחים ואחיות תוכל להתאים לקשיש בהתאם למצבו את האח המוסמך שיוכל ללוות אותו ולבצע את הפעולות הרפואיות הנדרשות.
  • זכויות הקשיש – לכל קשיש יש זכויות ואפשרות לקבל סיוע מגופים שונים. חברת סיעוד בהרצליה וכן  חברת סיעוד בטירת הכרמל זמינה לספק לקשיש את כל המידע הנדרש על מנת לממש את הזכויות ולקבל את המגיע לו.
חברת סיעוד בדלית אל כרמל מומלצת זה לב זהב. הכתובת לכל הצרכים של הקשיש. אצלנו תמצאו מענה מושלם בכל מה שקשור לצרכי הקשיש. לב זהב – חברת סיעוד ביבנה מומלצת ומקצועית במיוחד!
צרו קשר ונשוב בהקדם

חייגו עכשיו 03-6555870

לפניות ומידע נוסף מלאו פרטים

ונחזור בהקדם

או מלאו פרטיכם

וניצור קשר בהקדם:

סניף רחובות
עבר לכתובתו החדשה